Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy is jelentkezhetek emelt...

Úgy is jelentkezhetek emelt szintű érettségire, hogy nincsen középiskolai hallgatói jogviszonyom?

Figyelt kérdés
Jelenleg OKJ képzésen veszek részt, de szeretném egyetemre menni jövőre és ehhez szükséges nekem egy vagy kettő emelt szintű érettségi. Honnan tudhatom meg, hogy mik a tételek emelt szinten?
2011. nov. 27. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, jelentkezhetsz. A tételeket szerintem fel szokták rakni a netre. Emelt szinten szerintem ugyanazok.
2011. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a lényeget kihagytad, hogy van-e már érettségid, de úgy sejtem, igen. Jelentkezhetsz, pénzért. Tételeket csak néhány tárgyból adnak, a többségéből csak témaköröket, és ott fogod megtudni, ahol jelentkezel a vizsgára. Egyébként oh.gov.hu, közoktatás, érettségi.
2011. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, van a "rendes" érettségim már meg van.

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. nov. 28. 10:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg van tanulói jogviszonyod, nem kell fizetned a plusz érettségiért!!
2011. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esti okj-re járok, szerintem az nem számít bele :)
2011. nov. 28. 10:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb megkérdezni, én nappali OKJ-n voltam és fizette az állam a javító érettségimet.
2011. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is OKJ-n vagyok és ingyen fogok érettségizni, ez biztos, mert van tanulói (nem hallgatói!) jogviszonyom. Az estit nem tudom, én nappalis vagyok, de mindenképpen kérdezd meg, mert nem mind1, hogy fizetsz érte vagy sem.
2011. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána érdeklődök!
2011. nov. 28. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
10:09: az első javító mindenképpen ingyenes, ha tanulói jogviszony alatt szerezted az elégtelent. Ennek nincs köze az általános esethez. De tényleg meg kell nézni.
2011. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen elégtelenről beszélsz? :D Én arról beszélek, hogy középiskolában letettem az érettségit, majd az OKJ alatt tettem egy javítót úgy, hogy az állam fizette nekem.
2011. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!