Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha félévkor...

Mi történik, ha félévkor megvágnak matekból?

Figyelt kérdés
Számít valamit? 9.-es vagyok, eddig egy egyesem és egy kettesem van, írtunk egy dogát, ami 100%, hogy egyes lesz, és majd a többi is. De az osztály fele, vagy több bukásra áll. Még sose buktam semmiből. Matektanárhoz is járok és tényleg próbálok rá gyakorolni, de ha egyszer megértem, másnapra elfelejtem, és megint káosz. Aztán megint vesszük az új anyagot. Egyszerűen hülye vagyok belőle, még a legegyszerűbbeket sem tudom. :(
2011. nov. 28. 21:24
 1/7 anonim válasza:

Semmi!

csak lehetoleg ev vegen ne bukj meg, mert akkor nem lesz jo a nyari szuneted. Am a 9. osztalyos matek nem is olyan nehez!

2011. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fél éves bukásnál semmi nem lesz. Az csak arra való hogy lásd hogy jelenleg hogy állsz ha akkor lenne vége a tejes tanévnek. Egyébként tanulj nagyon mert 9. be nagyon szeretnek a tanárok buktatni és amúgy nem olyan nehéz még a 9. es matek. Ha most nem fogsz tudni csont nélkül átmenni és nem érted meg az anyagot akkor később csak rosszabb lesz főleg 11. be mert akkor nagyon nehéz a matek, és ugye érettséginél is gondba leszel amikor ismételtek és csak gyors átrepültök az anyagok felett. Szóval most kezdj el tanulni, mert én hasonlóan majdnem elrontottam az érettségimet pontosan emiatt.
2011. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát azt észrevettem, hogy szeretnek buktatni. Itt már első nap azzal jöttek, hogy félévkor kb. már csak fele ennyien leszünk az osztályba. Pont ez az, ha még a legegyszerűbbeket se értem.. De valahogy csak összejön, elvégre osztályba csomóan bukásra állnak, és annyian meg nem bukhatnak meg, az durva lenne. xd Hát ha ennél nehezebb lesz még az érettségim se lesz meg komolyan. -.-
2011. nov. 28. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy, mentesd fel magad matekból
2011. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress magántanárt mást nem tudsz. Egyébként fél évkor még nem lehettek kevesebben az osztályba maximum ha valaki önként átmegy másik suliba. Egyébként nálunk 9. be 6 ember volt a 35-ből aki semmiből nem bukott meg fél évkor. És év végén 23 ember bukott meg valamiből akár 3 tárgyból is.
2011. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De év végén mondom, hogy azért ha ennyi ember bukna, az durva lenne. Már járok.. Remélem azért majd hatása is lesz. Am nálam már mondták a tanárok is, hogy az a baj, hogy nagyon gyorsan felejtek. :( És így a tanulás sem megy annyira. :( Matekból felmentést? Azt hogy?
2011. nov. 29. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nah mi lett aztán? Elmesélnéd? :)
2021. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!