Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Péntekre meg lehet tanulni...

Péntekre meg lehet tanulni egy 350 oldalas könyvet?

Figyelt kérdés

Levelezős képzésre járok és mivel nem tudok minden előadáson jelen lenni, ezért sokszor nem jutnak el hozzám a megfelelő információk. Most tudtam meg, hogy péntek délben vizsgáznom kell marketingből, és én még hozzá sem kezdtem a tanuláshoz, hiszen úgy volt, hogy csak januárban kell mennem...

A marketing könyv 350 oldalas, a vizsga írásbeli lesz, 60 perces, két esszé kérdéssel.

Ha most azonnal hozzákezdek a tanuláshoz, akkor vajon van esélyem a sikerre? Úgy tervezem, hogy éjjel 3-ig tanulok, utána 6-ig alszok, majd csütörtökön egész nap tanulás, éjjel 3-tól 6-ig alvás, majd reggel bemegyek a suliba 8-ra és 12-ig még átolvasom párszor. Pihenni 2 óránként megállok 10 percre. Szerintetek van esélyem?

Most kikapcsolom a gépet, csak 2 óra múlva tudom megnézni a válaszokat. :-)


2011. nov. 30. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
az se jó ha hulla fáradtan írod meg, nem fog az agyad.
2011. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Erre egy haveromat tudnám felhozni példának, 3 éjjel és 3 nappal tanult minimális alvással, és elaludt a vizsgán :D
2011. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szegény,pech ha vki elalszik a vizsgán:D:/

h nehogy olyan történjen mint a második válaszban említett esetnél,sztem kicsit aludj többet:D

2011. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem aggódok a minimális alvás miatt, mert kicsi gyerekem van és mellette már megszoktam. :-)

Inkább az aggaszt, hogy túl kevés az idő péntek délig... :-(

2011. nov. 30. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
sejtem melyik marketing könyv lehet....én a helyedbe kiírnám a fejezetek címét és használnék valami rövidebb anyagot!(nekünk is kb 350oldalas könyvünk volt anno)
2011. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Túl vagyok a vizsgán és nagyon jól sikerült :-)

Mindenkinek köszönöm a választ!

2011. dec. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!