Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diák önkéntesmunkákat hol...

Diák önkéntesmunkákat hol lehet találni?

Figyelt kérdés

Budapesten kerestem önkéntes munkákat, és rátaláltam az Önkéntes Centrumra, viszont az emailemre nem írtak vissza, telefonszámuk nem üzemel, és nincsenek azon a címen, amit a honlapon megadtak. Más ilyen jellegű budapesti összefogásról nem tudok, random pedig eddig nem találtam semmit. Aki tudna segíteni, annak nagyon megköszönném :)

L/16


2011. dec. 1. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

van ez a www.onkentes.hu

ott vannak kapcsolati adatok,nézz körül.Vagy azt nem veszik fel?

2011. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eszta41 válasza:

[link]

Ha érdekel próbáld meg ezt.

2011. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbáltam az onkentes.hu-t, de ott az ifjúsági önkéntességnél ezt írta ki: [link]

viszont a kórházi önkéntesség jól hangzik, és ahogy látom, aki elmúlt 14 éves, már önkénteskedhet gyermekkórházakban :)

2011. dec. 2. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!