Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen, főiskolán számít...

Egyetemen, főiskolán számít ha valakinek tetoválása van?

Figyelt kérdés
Úgy értem tetoválásom van elmúltam 18.Befolyásolja a felvételizésemet?Mert a jelenlegi gimnáziumba ahova járok itt nézik van e tetoválása a felvételizőnek vagy piercingje.Segítsetek légyszi!
2011. dec. 1. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a felvételinél nem számít, mert személyesn nem találkozol senkivel, csak miután felvettek. elképzelhető, hogy lesz tanár, aki emiatt rossz véleménnyel lesz rólad, de elvileg az iskolának nincs beleszólása. Ha nincs feltűnő helyen, ruha takarja, akkor semmi gond..
2011. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A bal lapockámon van egy jaguár aminek szárnyai vannak.Semmilyen sértő vagy szégyellni való nincs rajta.Nem is nagy.Viszonylag takarható.
2011. dec. 1. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

mert majd atlétában mész felvételizni?

egyébként meg hiába próbálkozol, nem fognak felvenni.

2011. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem.Egy kérdés volt csak.Nem atlétában szándékozom.

és miért is nem vesznek fel?

2011. dec. 1. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha srác vagy, akkor gondolom eleve nem szoktad a lapockádat villogtatni. Ha lány vagy, akkor meg...próbáld ki, hogy fogadják! De arra vigyázz, hogy tényleg lehet, hogy mondjuk egy tanár emiatt pikkel majd rád, szvl csak óvatosan. Persze gólyatáborba bulikba stb. helyeken nyugodtan villogtathatod. Előadásokra meg inkább öltözz úgy, hogy takarja a ruha.
2011. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont telibesz@rják, ez az igazság.

A főiskola vagy az egyetem jóval (nagyságrendekkel) szabadabb hely mint a gimnázium. Nem mellesleg az egész felvételi eljárás során ember nem fog látni, ugyanis elektronikus a dolog.


Továbbá eléggé személytelen a fősuli (főleg az elején), csak egy neptunkód van a sok ezer közül, sokkal nehezebb észrevetetni magad, mint hinnéd. Ez a létszám miatt van. Senki sem fog anyáskodni feletted, nem fognak kritizálni. A nagy szabadságért cserébe csak felelősséggel tartozol. :)

2011. dec. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Megnyugtattak!:)Egyébként lány vagyok.majd előadásokon igyekszem takarni:)Ha felvesznek egyáltalán..
2011. dec. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!