Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti visszajártok néha a régi...

Ti visszajártok néha a régi sulitokba?

Figyelt kérdés

Amikor még én is általánosba jártam/gimis voltam, emlékszem, hogy mindig jöttek látogatóba a régi tanáraikhoz, olyanok, akik már elballagtak/leérettségiztek. Akkoriban úgy gondoltam, hogy majd milyen szuper lesz, mikor én is így jöhetek vissza. De aztán ahogy felkerültem a gimibe valahogy nem akaródzott látogatóba visszamenni a régi sulimba. Most, hogy egyetemista vagyok, szintén nem igazán érzem a késztetést, hogy a gimimbe látogassak.

Ki hogy van ezzel? Aki visszajár miért, és aki nem miért?


2011. dec. 4. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Általánosból örültem hogy "elszabadultam",meg azóta ilyen beléptetős-kódos kapu van,ha akarnék is csak nehezen tudnék vissza menni. Középsuli...hát azt szerettem,de ott is portás van, most neki magyarázkodni.Bár ott egyszer voltam,de a tanárok is rohannak,nem érnek rá beszélgetni.
2011. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általánosba nem szoktam visszajárni, de mivel anyám ott tanít, nagy ritkán beugrom hozzá, ha arra járok és szüksége van valamire, vagy évnyitó/-záró, valamilyen ünnepség van és segítségre van szüksége. Akkor persze találkozom egy-két volt tanárommal, de hú de nagy beszélgetéseket nem szoktunk rendezni. Nem nagyon ismernek, nagyon régen voltam általános iskolás, sok emlék megkopott, nem is voltam túlzottan izgága, bogaras, különös, hogy emlékezzenek. :/

Gimibe visszajárogattam, de mostanában nincs sok időm, vizsgák, órák, órabeosztás miatt... így aztán félévente egyszer felhívom az osztályfőnökömet meg egy-két nagyon kedves tanáromat és volt már, hogy elmentem hozzájuk, vagy leültünk egy kávéra valahol. Ez így valahogy.. jobb, mint visszajárni, átverekedni magamat a hömpölygő tömegen, a folyosón. És így idejük is van, nem rágja közben a fülüket ezer kolléga és diák.

2011. dec. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!