Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18-19 evesen beiratkozni a...

18-19 evesen beiratkozni a zeneiskolaba es eneket tanulni mar keso?

Figyelt kérdés
Oszinte valaszokat kerek....
2011. dec. 4. 03:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyaltalan nem keso. Sokan 20 evvel kesobb kezdik.
2011. dec. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez most komoly???? Vagy csak gunyolodsz velem -.-"
2011. dec. 4. 04:39
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

FromOz jó arc,nem hiszem,hogy gúnyolódna.

Nem,nem késő.

Nekem csúnya hangom volt nem tudtam énekelni,aztán egyszer sík másnaposan egy karaokés éjszaka után pár barátommal hazajövet (10kor reggel) egy zeneiskola mellett elhaladva megálltunk és elkezdtek győzködni meg minden.Mondtam hagyjatok még részeg vagyok..:D Mondták,hogy rondán kornyikálok.Ez vérig sértett,de annyira részeg voltam hogy nem sértődtem meg annyira akkor.Végül bevittek,mondták hogy fél év 20 évesnek 30 ezer.

Mondtam,na akkor ennyi.Ők ketten összedobva kifizették nekem.Aznap este kellett menni az első órára. Alig bírtam felkelni,de elmentem.JÓ VOLT.

Azóta 23 éves vagyok és még mindig eljárok,nem mondom nem lett gyönyörű hangom,de sokkal szebb lett.És sokszor megkaptam már hogy szépen énekelek:)Nem X-faktorba való,de kellemes;)CSAK BÁTRAN.

23L

2011. dec. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem késő, menj!! ha van valami zenei előképzettséged, az jó, kottaolvasás? Egyébként (itt nem derül ki, milyen hangról van szó) de pl a basszus kifejezettten későn érő hang - 1-es lehet, hogy arra utalt
2011. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát én 8évesen kezdtem, akkor szokták, mert ez úgy van kitalálva, h akkorra fejezd be a zenei általánost, mint a rendeset. nyilván el lehet kezdeni, de nem fog olyan könnyen menni, mint kisgyerekként.
2011. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő, sőt, éneket tanulni ilyen korban kell. Én menni akartam 16 évesen, és nagyon húzta a száját a tanár, hogy éneket nem érdemes addig tanulni, amíg nem véglegesednek a hangszalagjaim...
2011. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eszem agaban sem volt gunyolodni. Gondolj bele, hany szinesz peldaul megy enekelni tanulni, mert kell a szakmahoz. Meg ha csak egy filmre is. Sokan tul vannak a 20-on 30-on... Sok ember hobbibol is jar zeneiskolaba, mert minden alma az volt, hogy enekelni tudjon.

Sok szerencset!

2011. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat...lany vagyok amugy es mely tonusu hangom van. ALT voltam az enekkarban..
2011. dec. 4. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:

tegnap 11:26


Nem, az eneklest nem "ugy talaltak ki, hogy befejezd az altalanos iskolaval". Enekelni barmikor el lehet kezdeni tanulni. Altalanos, vagy barmaly sulinak, osztalynak semmi koze hozza.

Ja, a jegtancos akarsz lenni, kezd 8 evesen vagy elobb. Az enekles/zene egeszen mas.

2011. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Veronika93 válasza:
Én zeneiskolába jártam,igaz,zongoraszakon.Sok énektanárom mondta,hogy 18 évesen a legjobb elkezdeni az énekhang kifejlesztését,mivel akkor már kifejlődött a hangod.Ha pl klasszikus éneket tanulnál mivel az a leggyakoribb egy zeneiskolába,jól jársz hisz az alt hang picit ritkább és szerencsésebb hisz magasat de mélyet is tud egyaránt énekelni :D
2012. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!