Kicsapás indokai?

Figyelt kérdés

Egy gimnáziumi tanuló vagyok és az egyik tanár megigérte hogy kicsapat.Az érdekelne hogy mien indokkal tudnak kirugni gondolok itt ilyenekre pl:

verekedés vagy szimplán az óra zavarásáért.

Nem mellesleg a tanár az igazgató felesége:(


2011. dec. 4. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Te szegény Nyilas Misi!

Gondolom szende, ártatlan kis lélek vagy, aki semmi rosszat nem követett el.

De ez a gonosz, csúf tanárnéni, minden indok nélkül pont téged szemelt ki, hogy kirúgasson...

2011. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fegyelmi tárgyalás és ügyek esetén esetleg! Ha még tanköteles vagy, akkor nem tud kicsapatni, de az életedet meg tudja keseríteni. Inkább azt javaslom, hogy viselkedj, ne zavard az órát (nem a tanárokkal szúrsz ki egyébként, hanem magaddal) és akkor ilyen gondokkal nem is kellene foglalkoznod.
2011. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek - gratulálok a segítőkészségedhez! Szerintem semmi szüksége, hogy még te is leb*szd! Egyáltalán nem vádolt senkit a kérdező, csak tényeket közölt.

Kérdezőnek - nos, engem is el akartak tanácsolni. Dolgoztam 16 évesen, és ez nem fért bele az újgazdag budai iskola imázsába. De nem csak velem volt bajuk, az of mindenkit eltávolított, aki nem tetszett neki, kb. 10 emberrel kevesebben végeztek, mint amennyivel kilencedikben kezdtünk, és senki nem bukott. Engem speciel azzal vezettek az igazgató elé, hogy kihívóan öltözöm, nos én farmeros-tornacipős lány voltam akkoriban, és inkább fiús, mint nőies szóval egyértelműen koholt indok volt. A piros körömre hivatkoztak, meg hogy a fiúkkal barátkozom, és hogy biztos azért, mert akarok tőlük valamit. A padtársnőm meg magassarkú-miniszoknya szerelésben járt mindennap, megvolt neki majdnem minden fiú, de ő ott végzett. Nos én végül magamtól mentem el, mielőtt még fegyelmit vagy egyebet indítottak volna. Az új sulimban nincs velem probléma, sokkal nyugisabb, megértőbb a légkör, többen dolgoznak közülünk, nehezebb sorsú emberek is járnak ide. És még az átlagom is sokkal jobb, holott ez még nehezebb suli is... na, egy szó mint száz, ha ki akarnak rúgatni, meg is tudják tenni. Az ő szavuk több a tieddel szemben sajnos, ez így van, akkor is, ha nincs igazuk. Próbáld meghúzni magad, de ha azt látod, nem csitulnak a kedélyek, kezdj el keresni egy szimpatikusabb sulit.

2011. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ha összejön egy csomó igazgatóid, cigizel, nagyon berúgsz (egy csajt azért rúgtak ki nálunk, mert alkohol mérgezésig ivedelT) ....
2011. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most kaptam egy igazgatóit cigizés miatt a vicc az egészben hogy sulin kívül volt a sulitól 2 km re egy parkban másik 4 iskolatársammal.és csk én kaptam igazgatóit...
2011. dec. 10. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Az iskolai terület elhagyása indokolatlanul, engedély nélkül is igazgatóit ér! Valahol betartják, valahol nem! Amíg a meghatározott időben a suliba kell lenned, addig köteles vagy az iskolai szabályokat követned.
2011. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bocs nem irtam le mindent délután 5 órakkor volt másnap az ofő vitt az igazgatóhóz hogy hogy képzelem hogy cigizem...
2011. dec. 10. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Tanítás után?
2011. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen
2011. dec. 10. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek ,meg kell velük beszélned, ők kiállnak érted.
2012. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!