Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel tudom szimpatikusabbá...

Mivel tudom szimpatikusabbá tenni a vizsgám egy olyan tanár számára, aki hasraütés szerűen osztályoz?

Figyelt kérdés
köztudott róla, h nem olvassa el, ránéz és ad egy jegyet. Mivel tehetném számára szimpatikusabbá a dolgozatom szerintetek? nem akarom h megbuktasson csak mert valamiért nem tetszik neki:S
2011. dec. 5. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos én ilyenkor mindig igyekszem szerény, félénk arcot vágni.. Semmiképp sem öltözök kihívóan( bár más tanárnál sem), de mindenképp ápoltan megyek, szépen megfésülködve.. Jó hangosan illedelmesen köszönök: Jó napot kívánok Tanárúr/tanárnő! Figyelek hogy nagyon nagyon illedelmes legyek..A tételemet szépen dolgozom ki, hogy ha rápillant lássa, hangosan olvasom fel, de inkább arra törekszem, hogy magamtól mondjam.. Ha a feleleted gördülékeny nem akadozol nem fog kötözködni. Itt már mutathatsz magabiztosságot, a szerénység csak a belépésre meg előtte lévőkre vonatkozik. Nekem ilyen tanácsaim lennének..
2011. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a "pofára osztályoz" dolgot mindig azok mondják, akik megbuktak. Legtöbbször nem igaz, csak luxus lenne bevallani, hogy nem tudta rendesen az anyagot.

Azért ha megtanulod rendesen, akkor nem vszínű, hogy megbuktat. Lehet, hogy négyes helyett csak kettest kapsz mondjuk, de azért nem buktat meg.

2011. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos írásbeli és nem hiszem h mind a kétszázunkat meg tudja jegyezni, h ki h köszönt :) de köszi, gondolom te csak a szóbeliről beszéltél :)
2011. dec. 5. 17:44
 4/6 A kérdező kommentje:
állítólag fél óra alatt van eredmény, ami gyanús ennyi embernél S:
2011. dec. 5. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor pedig a szép írás az egyetlen lehetőség. Ha szép könnyen áttekinthető a zh-d talán rendesebb lesz.. Meg ha mindenhez írsz valamit.. Ha látja az üres helyeket már alul értékel..
2011. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"köztudott róla", "állítólag".

Ezeket én is gyakran hallottam. És még egyszer sem jött be. Egyszer egy olyan nőnél szigorlatoztam, akiről két éven keresztül azt hallgattam, hogy mekkora egy köcsög szemétláda. Hagy ne mondjam, kenyérre lehetett volna kenni, olyan kedves volt velem. És persze meg sem buktam...


Ha írásbeli, akkor úgy sem tudsz mit tenni, hogy belopd magad a szívébe. Írj olvashatóan, mert ha vmit 10 percig kell bogarásznia, akkor lehet tényleg inkább ráírja a karót.

Ne legyen túl terjengős, mert azt sem nagyon szeretik a tanárok. A lényeget kell leírni, nem kell hozzá 3 oldal körítés. Mert ha elkezdi olvasni, és az első 3 mondatban semmi értelmes nincs, csak rizsa, akkor szintén abbahagyja inkább és ráírja a karót.

2011. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!