Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene valaki elmagyarázni...

Segítene valaki elmagyarázni a pontszámítást és a felvételi rendszert? Az osztályfőnökünktől nem kapunk rendes információt és van olyan dolog, ami nem világos.

Figyelt kérdés
Privátban vagy emailben nagyon megköszönném, ha valakivel felvehetném a kapcsolatot, aki segítene választ találni a kérdéseimre. Hiába olvasom el a pontszámítást, mégis vannak dolgok, amiket abszolút nem értek és emiatt nem szeretném, ha elszúrnám a jelentkezést. Nagyon hálás lennék!
2011. dec. 10. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod elszűrni, felvin van pontszámítási kalkulátor, beírod az adatokat(és feltöltöd a bizonyító dokumuntumokat) és kiszámolja a számodra legideálisabb pontszámot a gép. Nem kell aggódni amiatt.
2011. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elszűrni=elszúrni. Nem olvastam el, csak miután már elküldtem:D
2011. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már számolgattam a kalkulátorban, hogy miből milyen eredmény lenne jó, de nem azzal van problémám, hanem magával az eredmények beszámításával különböző szakonként. Most nem akarom itt leírni az összes kérdésemet, ezért köszönném meg nagyon, ha valaki tudna nekem segíteni privátban, aki ért mindent.
2011. dec. 10. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:

A rendes eredményeid is a pontszámító kalkulátorral lesznek kiszámítva, amit később hitelesítesz ügyfélkapuval, és azt számítják be a szakoknál. Nyugodtan tedd fel a kérdéseket, bár idén módosítják valamennyire a felvételit, de ha tudok segítek.

[link]

2011. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, írj privit, mindent elmagyarázok
2011. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.
2011. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!