Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiből tűzoltó?

Hogyan lehet valakiből tűzoltó?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 16:24
1 2
 11/19 Lucky Mike válasza:
A gyengénlátás (kontaklencse, szemüveg viselése) valóban kizáró ok? (Valóban komolyan veszik?)
2013. jún. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Feltételezem a gyengénlátást komolyan veszik, hiszem a tűz esetén hatalmas forróságban vagy vízben és hasonlók a szemüveg kizásrt a kontaktlencse meg nem mindig előnyös.. de erre is van már megoldás, csak költséges!
2013. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
A kontaklencse nem előnyös mert ráolvadhat a szemedre
2013. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Wark150 válasza:
Érdeklődnék hogy a " minimális beszéd hiba kizáró ok lehet " nem velem született betegség ?
2013. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Tudom, hogy már régi a kérdés, de én is kontaktlencsés vagyok és szerintem a felszerelés alapból megvéd az olyan szintű hőtől, ha meg már megolvadna, akkor anélkül is sérülne a szem. Szóval nem mindegy, hogy a szemem folyik ki, vagy a cucc ég bele? Akkor meg már egyre megy!
2013. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Lézeres szemműtétel szerintem meg lehet oldani én is így fogom megpróbálni...
2013. okt. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15#

Tévedsz. A kontaklencse már pár 100 fokon olvad, ellenben az a ruha akár több ezer fokot is kibír.

2014. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Itt a legfontosabb információkat megtalálod:

[link]

2014. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na az a hőhatás, ami a kontaktlencsét megolvasztaná, az a szemet és az arcot is simán kicsinálná.


Ahol ilyen hőhatás van, oda eleve légzőben kell bemenni, az pedig megvéd.


Külföldön vannak olyan védőeszközök rendszeresítve, amik szemüveghez is illeszkednek és sok szemüveges/lencsés tűzoltó van.


Ez csak a hazai katvéd dilije, hogy nem akar plusz pénzt áldozni a szemüveghez illeszkedő maszkokra. Ennyi.

2017. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!