Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden mentőállomás vesz fel...

Minden mentőállomás vesz fel secundánst?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék mentős lenni a gimnázium befejezés után. És halottam erről a secundáns programról, melynek lényege az hogy az OMSZ nyárra felvesz önkéntes diákokat és felrakják őket egy egy ESET kocsira.


Az a kérdés hogy ez az egész országban érvényes vagy csak a nagyobb városokban?


Mivel én egy eléggé kicsi városban(kb . 7000 fő-s) településen élek, ahol van egy állomás.



2011. dec. 12. 20:10
 1/1 anonim válasza:
honnan vagy? egyébként szerintem örülnek a segítségnek, nálunk szívesen veszik ha jönnek secundálni, bár az már más kérdés hogy akik jönnek hogy viszonyulnak a munkához, többnyire undorral csinálják, és mentőtisztire járnak. Igazából nem is értem őket, mit finnyáskodnakvagy hogy fognak tisztként dolgozni, ha egy orrvérzéstől elhányják magukat...
2012. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!