Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2005-ben államvizsgáztam, de...

2005-ben államvizsgáztam, de nyelvvizsgám azóta sincs és így diplomám se. Az új törvény bevezetésével megkaphatom még a diplomámat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 15:37
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Az attól a főiskolától függ, ahol végeztél. A főiskolák - egyetemek döntik el, hogy kiadják-e, vagy sem.
2011. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Hallod... Mi lenne, ha nem itt bőgnél, hanem elkezdenél tanulni arra a rohadt nyelvvizsgára... min. 5 éve meglenne már. Amúgy meg, ha ezt megcsinálják az egyetemek/főiskolák, az elég nagy szemétség lenne azokkal szemben, akik megszerezték a nyelvvigzsájukat, és még fizettek is érte...
2011. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Képzeld fizettem érte, nem is keveset!!!!!Sőt a főiskoláért is!De sajnos sem az ált. iskolában sem pedig a gimiben nem igazán volt jó a nyelvoktatás, és tudod én még az oroszt tanultam!!Felnőtt fejjel , munka és család mellett, ahol mindkettőt meg kell őrizni,gondoltam megpróbálok kitörni és jobb munkát találni a diplomával.Hát nem könnyű, pláne ha a nyelvtanfolyamok is arról szólnak, hogy fizess, és buktatunk.Mind az időm, mind a pénzt a családtól vettem el, kiválóan államvizsgáztam, és egy nyelvvizsga miatt nem kaptam meg a diplomámat.Mert nem ment maga a nyelv,hiába erőlködtem.Függetlenül maga szakma amit a főiskolán tanultam a mai napig alkalmazom, csupán diploma nélkül és persze pocsék bérrét.Természetesen ha nappalin végzem és államilag támogatottan és a dolgom csak a tanulás valószínű nem lett volna ilyen problémám.Hiszen a dolgom csak a tanulás!
2011. dec. 13. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Az 6 éve volt. 6! Ne mondd már, hogy ennyi idő alatt nem lehet összehozni egy nyelvvizsgát.
2011. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor elég rossz nyelvtanfolyamon voltál. Én is voltam, jártam, tanultam becsülettel, és jééé, nem buktattak meg a nyelvvizsgán elsőre.
2011. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 évig inkább rossz bérért dolgoztál, mint hogy megszereztél volna egy nyelvvizsgát. A te döntésed.
2011. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!