Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem? Rendőr szeretnék...

Van esélyem? Rendőr szeretnék lenni. Édesapám körülbelül 19 éve, börtönbe volt (3évet). Nekem abszolút nincs semmi saram. Azt tudom, hogy az erkölcsi bizonyítvány egy fontos rész ezen a téren. Valószínűleg el leszek utasítva emiatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az erkolcsi bizonyitvany csakis rolad szol, nem pedig barmelyik rokonodrol... szerintem.

De biztosabb ha felhivod a rendorsulit (es akar nevtelenul) felteszed a kerdest. Valaki biztos fog tudni valaszolni.

Szerintem igazsagtalan, ha valakinek a jovojet egy masik valaki (meg akkor is ha az az apad) multja befolyasolja.

2011. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs közte. Nyugodtsn lehetsz bármi, az apád bűne nem a tied.
2011. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az erkölcsi bizonyitványba csak te szerepelsz.
2011. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nehogy azt higgyétek, nem úgy van az!! még régen volt 1 évfolyam társam, apjának volt 1-2 dolga, meg ittas vezetés, meg ilyesmi, ezért nem mehetett rendőr tisztire, csak sima mezei rendőrnek, most nem emlékszem már pontosan, hogy magyarázta ki, de ez a lényeg. (lehet, hogy komolyan veszik ami a Bibliában van, hogy az apák bűnei miatt a fiúk 7 nemzetségig bűnhődnek?!)
2011. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b.xandra válasza:
Sajnos ezért nem fognak felvenni:(
2012. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért nemveszik fel ilyenkor az embert, mert meglehet a gyanúja, hogy azért akarsz rendőr lenni, hogy fedezd édesapád bűnözését.
2012. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!