Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Környezetmérnökként ugye nem...

Környezetmérnökként ugye nem csak irodában lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
A szegedi egyetemre szeretnék menni környezetmérnöki karra, de most sokat olvasgattam és eléggé elrettentő h csak irodai irkálós munka. Én azt hittem terepen is dolgozik. Vagy ilyen kutató munkákat végez. Vagy van ilyen terepen dolgozó része is? Talán külföldön?
2011. dec. 15. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Lehet még kukás segéd is ha meg van az uniós bizonyítvány!
2011. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem h te mi szeretnél lenni. Normális válaszokat várok.
2011. dec. 15. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a bérmakeresztanyámnak ilyen szakja van, de ő azt hiszem más területen dolgozik. Azt hallottam nem nagyon lehet vele elhelyezkedni. Inkább másfajta mérnök képzést válasz.
2011. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából a biológia, a földrajz és a kémia vonz, nem a mérnökség ezért döntöttem ennél.
2011. dec. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!