Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű történelem érettsé...

Középszintű történelem érettségi vizsgára miből lehet készülni?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt: [link] . Itt vannak tételek. Ezek jók? Vannak kidolgozások is. 2012 májusában szeretnék érettségizni, de nem nagyon tudom hol kezdeni, miből tanulni. Tudna valaki linkeket, vagy könyvjavaslatokat adni?
2011. dec. 21. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
előbb keresd meg ezzel a kérdéssel a tanárod. ő biztos többet tud segíteni
2011. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 éve fejeztem a középsulit és csak első 2 évben volt történelmem, 2 külön tanárral. Már nem is dolgoznak ott. Ezért is nem fordultam hozzájuk.
2011. dec. 21. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Középszintű töri érettségire helyben, a tanárok által összeállított tételsor van. Tehát semmire sem mégy egy internetes sorral.
2011. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, de én most nem a szóbeliről beszéltem.
2011. dec. 22. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Írásbelire pedig milyen tételek lennének?

Felmégy az Oktatási Hivatal honlapjára és 2005-is visszamenőleg megtalálod az érettségiket. Azon lehet gyakorolni.

2011. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!