Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek az engedélyét (licenc)...

Minek az engedélyét (licenc) kell kérnem, ha egy könyvben leírt módszert tanfolyamon szeretnék tanítani?

Figyelt kérdés
Több olyan módszerrel találkoztam, ami szívesen megtartanék tréningként. A módszerek levédettek, azért gondolom engedélyek kellenek. A tréning külön oklevelet nem adnak, csak egy tanúsítványt. Úgy gondolom, hogy ezt a OM-nél engedélyeztetni kell és ügyvéden keresztül fizetni a jogdíjat, de én nem olyan képzést akarok tartani, ami külön végzettséget ad, hanem inkább személyiségfejlesztő. Azért kérdem mert nyáron szeretném elindítani, és addig mindent törvényi kereteken belül megszervezni. Hol olvashatok erről? Kibogarászom én csak nem tudom hol kell:) Köszi
2011. dec. 24. 13:58
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a szerzőét,ha az az ő saját módszere.Vagy elég ha egy a módszert oktató tanfolyamot elvégez,ahol hitelesített(engedélyezett) oktatóvá válhat.Akkor már nem kell külön engedély.
2011. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!