Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tart most a felsőoktatási...

Hol tart most a felsőoktatási törvény elfogadása? És mit tartalmaz a legfrissebb tervezet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

El van fogadva. Ami fontosabb pontokat én olvastam belőle, az az, hogy lesz államilag támogatott, vagy állami ösztöndíjas (tököm tudja) milyen képzési forma, részösztöndíjas, illetve önköltséges. Gondolom az utóbbi lesz nagyobb változás az eddigiekhez képest.

2013 és 2016 között diplomázóknak nem kell nyelvvizsga, hogy megkapják a diplomájukat. Kiegészítették, hogy valami nyelvi vizsgát kell tenni az intézetben, de gondolom ezek majd baromi sokat fognak érni.

Ez a két olyan változás volt számomra, ami komolyabb, minden más inkább csak "névben" változott.

Felvételiről nem olvastam semmi változást, persze lehet csak nem jó helyen kerestem. :)

2011. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) kielégítő válasz volt!!
2011. dec. 29. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!