Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Így hogy...

Mit csináljak? Így hogy mennyek kollégiumba (? )

Figyelt kérdés
Budapestre szeretnék járni iskolába,elég messze lakok így kollégiumba kéne mennem.Van egy kutyám,nem szeretném itt hagyni.Múltkor két napig nem voltam itthon,nem evett,nem ivott,és egész nap sírt.Mit tegyek?Mindenképpen abba az iskolába szeretnék járni,de nem szeretném itt hagyni a kutyám.Felköltözni nem tudunk anyagi problémák miatt.
2011. dec. 30. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

túléli


imádom én is a kutyujaimat de ennyire azért ne függj tőlük!!!

megszokják h nem vagy ott!!!


annál nagyobb lesz az öröm mikor hazamész 7végére:)

2011. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagyis megszokja
2011. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
MENJEK.
2011. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress közelebbi iskolát!
2011. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. vagy pedig keresetek albérletet ahol a kutyáddal együtt befogad a házinéni.
2011. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 évesen albérlet?Furcsa lenne és drága is:S Nem tudom h kibírná-e,anyum sokat dolgozik csak este van itthon,és szerinte nem élné túl a kutyus.Közelebbi iskolát nem szeretnék.Mindenféle képen ebbe szeretnék járni.
2011. dec. 30. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Sakk-matt
2011. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor vagy az egyik vagy a másik.
2011. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!