Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Nem akarok úszásra...

SOS! Nem akarok úszásra járni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Második félévtől pár alkalommal úszni megyünk egy héten 1x. Még harmadikban kizavart engem és 2 fiút az edző. Mi azóta nem úszunk. Elmegyünk mi is az uszodába csak nem vagyunk úszócuccba és nem megyünk a vízbe. Egyrészt azért nem akarok mert nem is tudok (de csak azokkal foglalkoznak akik tudnak), másrészt egy f@szkalap aki tartja, nem vagyok egy nádszál, az osztálytársaim se túl megértőek úgyhogy valahogy biztos beégnék. Tavaly azt mondták, hogy ki van fizetve úgyhogy kötelező. De kiderült, hogy a város tanulóinak csoportosan ingyenes... Egyszer kaptunk egy lapot az úszásról amit a szülőnek kellett kitölteni de csak annyi volt, hogy Kérem vagy Nem kérem. Most viszont kitalálták, hogy aki nem úszik az igazolatlant kap (és ugye 10 igazolatlan után a jegyzőhöz kell menni vagy valami ilyesmi) nekem meg van 1 vagy 2 igazolatlanom és tesiből se vagyok jó (főleg a szám miatt). Én olyan vagyok hogyha valamire azt mondom, hogy nem akkor nem, bármi történhet akkor se csinálom. Egyszer volt ilyen orvosi vizsgálat és képes voltam ellógni arról is mert nem akartam, igazából az okát nem tudtam. Szerintem képes lennék elájulni is ha úgy van. Amikor valami ilyet csinálok úgy érzem, hogy mindjárt szétrobbanok mert nem tudom mit csináljak (szerintem az adrenalin miatt). Ez megint így van, biztos hogy nem fogok úszni! Én elmegyek az uszodába csak nem úszok. Csak azt se akarom, hogy igazolatlant kapjak...nem tudom mit csináljak. Segítenétek? Nagyon fontos lenne. Rajtam kívül 3 ember nem úszik soha.

14/L


2012. jan. 1. 16:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Már előre be vagyok pánikolva és legszívesebben sírnék is.
2012. jan. 1. 16:20
 2/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,h az úszást nem tehetik kötelezővé,vagy olyan akciót,ami a sulin kívül van
2012. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De úgy is hogy délelőtt lenne? Tehát nem suli után. Azt még írni akartam, hogy mi az hogy kötelező?!
2012. jan. 1. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
kérj háziorvostól felmentést, vagy mondd azt, hogy menstruálsz.
2012. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ha elmész és végig ott ülsz, akkor elvileg nem adhatnának igazolatlant maximum tornából egy egyest. Szólj a szüleidnek, hogy ők beszéljék ezt meg az tanárral, ha másképp nem megy az igazgatón keresztül.
2012. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj csak! :) Írtad, hogy nem vagy olyan nádszál vékony, ezalatt konkrétan nem tudom meghatározni a súlyodat, de az úszás segítene abban, hogy ne szedj fel még többet. Ha pedig hosszútávon nekiállnál úszni, akkor még le is dobhatnál ár kilót! :) Ilyenért meg nehogy sírjál, vannak ennél sokkal nagyobb traumák is! Én 4 cm-s felsőtest eltolódással úsztam, ezt úgy képzeld el, ahogy le van írva. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy engem soha senki nem piszkált ezzel, igaz én ekkor már gimnáziumban voltam. Mutasd meg nekik, hogy nem vagy szégyenlős! Hajrá csajszi! :)
2012. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
pár kilót akartam írni, az előző voltam
2012. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne beszélni velük, de az igazgató ettől tavaly ki volt akadva. A tanárral meg állandóan nyírjuk egymást. A tesitanárom azért tanár mert az anyja a polgármester mellett dolgozik valamit. Pedig már nem egy szülő ment be hozzá, sőt sulin kívül nem egyszer megverték és rengeteg panasz van rá és egyszer fel is jelentették.
2012. jan. 1. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt a lehetőség hogy megtanulj, felnőtt korodban sokkal nehezebb. Felnőttként nehéz keresni egy edzőt, hogy tanítson meg.


Pont most tett fel valaki egy kérdést, hogy gyerekkorában kimaradt az úszás most hogy pótolja.

2012. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!