Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem matematika...

Ajánlanátok nekem matematika könyvet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, már dolgozom, így hobbiból szeretnék ,,megtanulni" matekozni. Régen nagyon szerettem, de középiskolában semmit sem tanultam. Így most szeretnék pár fontosabb dolgot megtanulni, ami jól jöhet. Körülnéztem bookline, libri, alexandrán, de nem tudom melyik lenne jó. Ha valaki esetleg tud ajánlani egy könyvet, nagyon örülnék neki. Régen nagyon jó matekos voltam, most már elég nehezen megy bármilyen matematikai feladat. Még az egyszerűbbek is elgondolkodtatnak, amiket 10 éves koromban meg se kottyantak nekem :) Elég ciki, mert nagyon szeretek tanulni, bár nem vagyok kicsit sem okos.
2012. jan. 3. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Maxim kiadó-s középiskolás könyveket tudnám ajánlani.
2012. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor körülnézek :)
2012. jan. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!