Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakokon érdemes...

Milyen szakokon érdemes továbbtanulni (Pesten) ahol jól jön az idegen nyelvtudás? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Idén érettségizem egy németországi gimnáziumban, magyarul és németül anyanyelvi szinten tudok, angolbol van egy felsőfokum, spanyolul meg franciául pedig alsó középszinten vagyok.A többi tantárgybol is elég jó vagyok, matek meg hasonló inkább a gyengeségem. Angol és töri faktos vagyok, mindegyik jól megy. Szeretnék nyelvtudásommal kezdeni valamit, viszont nincs konkrét ötletem. A többi tantárgybol is elég jó vagyok, matek meg hasonló inkább a gyengeségem. Egy pár ötlet jól jönne, mert abszolut nem tudom még. Előre is köszi minden segítséget :)
2012. jan. 6. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat irtad hogy nem megy a matek.. En a kereskedelem es marketing szakot ajanlottam volna ott kell hasznalni a nyelvet!!

Vagy tolmacs pl az EUban esetleg mufordito de meg biztos van egy csomo

2015. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!