Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kivettem egy egyetemi könyvtár...

Kivettem egy egyetemi könyvtárból egy kis nyelvvizsga felkészítő füzetet, de nem találom. Több milliós a késedelmi tartozásom, behajthatják rajtam?

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet több milliós a késedelmi tartozásod? 50 éve vetted ki a könyvet, vagy mi? Amúgy gondolom igen, behajthatják rajtad. De egyszerűbb, ha bemész, mondod, hogy nincs meg a könyv és szeretnéd kifizetni nekik, az max 5000 forint lesz.
2012. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj, ne viccelj már :) bemész, elmondod a könyvtáros néninek, hogy nem tudod visszaszolgáltatni a könyvet, erre ő felhívja a kari jegyzetboltot, hogy mennyibe kerül és te kiperkálod az összeget, vagy vihetsz be helyette összegnek megfelelő könyvet. Én is jártam így - önhibámon kívül, de beadtam az éppen nálam levő két könyvet, majd később, amikor már visszakaptam az eredetileg kikölcsönzöttet, megkérdeztem, visszacserélhetném-e. Jó fej volt a néni, visszakaptam a saját könyveimet (így végülis csak a könyvtárosnéninek volt több munkája az iktatásokkal).
2012. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nálunk ugy járnak el hogy van külön késedelmi dij és még plusz pótolni kell a könyvet

de nem harapják le a fejed

2012. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!