Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak hatékonyabban?

Hogyan tanuljak hatékonyabban?

Figyelt kérdés
Gondolom ez már teljesen lerágott csont, én mégis tanácsot kérek. Nem olyan vagyok aki 2-es 3-asokkal lépeget, hanem olyan, aki a 4-5 között vergődik. Sajnos iszonyú lassan tanulok. Sajnos hatalmas elvárásaim vannak magammal szemben. Az orvosira akarok menni minden áron. Most még csak 11 vagyok. Sajnos ahhoz,h felvegyenek minden érettségi tantárgyból tanulnom kell, nem csak a biosz kémiát. Azokkal nincs is semmi probléma. Hanem pl a törivel. Ott ülök felette és nem jegyzem meg vagy csak nagyon nehezen. Hála jó Istennek egy, volt egyetemi tanár a tanárom és szívat orrba-szájba. Kérlek segítsetek. Mellesleg nem lenne rossz majd az orvosira is egy technika
2012. jan. 7. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!