Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Javítóvizsgára mehetek, ha...

Javítóvizsgára mehetek, ha megbuktam a vizsgán és nincs több időpont?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem buktam még meg, de az a helyzet, hogy a tanár hiába kijavította a dolgozatokat, nem tölti fel a jegyeket neptunba, hanem megvárja míg lejár a jelentkezési határidő az utolsó vizsgára. Voltam olyan bátor és megkérdeztem, hogy mikor számíthatunk rá, erre ő azt válaszolta, hogy nem telt még le a javítási határidő, ezért ne merészeljük sürgetni, én barom névvel kérdeztem, szóval biztos a bukás, de az utolsó vizsgára már a helyhiány és a lejárat miatt sem lehet jelentkezni.

Van még kiírva egy javítóvizsga-időpont, de azt mondták, hogy azzal csak sikeres vizsgát lehet javítani.

Mit lehet ilyenkor tenni? Nem vagyok egyedül, minimum 50-60 hallgató járt így, csaknem hagyják, hogy az erre épülő tárgy fele létszámmal induljon a következő félévben...


2012. jan. 7. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj az egyetemeden a HÖK-ben a tanulmányi biztosnak, majd ő intézkedik!
2012. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ő mit tud csinálni?
2012. jan. 8. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A HÖK-ben a tanulmányi biztosnak és bizottságnak többek között az is a dolga, hogy ha valaki úgy érzi, hogy igazságtalanul járt el vele szemben valamelyik tanár, akkor segítsen helyretenni a problémát. Legalábbis nálunk így van. Valószínűleg először beszélne az illető tanárral, hogy az a hírt kapta, hogy ez meg ez történt és ezt nem tartja korrektnek. Ha a tanár közli vele, hogy már pedig ez van, akkor akár a dékán elé is viheti az ügyet.
2012. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. jan. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!