Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ott hagyjam az Apáczait a...

Ott hagyjam az Apáczait a Karinthy miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

eszedbe ne jusson!!!

én karinthys voltam, és meg kell hagyjam jelentősen alulmúlta az elvárásaimat, a hírnevét meg főleg. amúgy 2010-ben érettségiztem.

aminek neve van ott az a nemzetközi érettségi - IB, de ezt csak pár tízen húszan választják és 2 év kb 700ezerbe fáj

megéri a nyelvvizsgát, mert nekem felsőfokú angol és közép spanyol van, de önállóan, úgy értem sulin kívül sokkal intenzívebben lehet csinálni

ja és az angol, 9.be nagyon ment, sokat tanultunk, utána kb csak visszafejlődtünk és enyhe szintentartás folyt

én 5 évet utáltam odajárni

az apáczait nem ismerem, de ezek tudatában nem váltanék

2012. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fhú, nem ilyeneket hallottam róla. a tanítás maga is ilyen rossz vagy csak a nyelvtanítás? és a közösség?
2012. jan. 8. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szar egy iskola.
2012. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első, kéttannyelvűs voltál?
2012. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ottmaradtál?
2014. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!