Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Össze lehet barátkozni érettsé...

Össze lehet barátkozni érettségi után tanárokkal?

Figyelt kérdés
Harmadikos gimnazista vagyok. Van egy tanárom, akit nagyon kedvelek (egy ideig azt hittem bele vagyok zúgva, de most már inkább úgy gondolom, hogy egyszerűen felnézek rá)... a legtöbb tanár, és ez alól ő sem kivétel, tartja a három lépés távolságot, nem "barátkozik össze" a diákokkal, pedig én nagyon szeretnék vele közvetlenül beszélgetni legalább egyszer... szóval a kérdés igazából az lenne, hogy szerintetek történhet -e ilyen, mondjuk érettségi után (vagy veletek volt -e ilyen)?
2012. jan. 9. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, de érettségi előtt is:)))
2012. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, akar erettsegi elott is tenyleg. Eloszor menj oda hozza vmi szakmai kerdessel, ami esetleg kicsit elnyulhat. Ha mar tobbet beszeltetek ilyen sulis dolgokrol, akkor mar mindenkeppen csokkennie kell a tavolsagtartasanak. Ha nem, akkor nem vevo az ilyesmire.. ha meg igen, akkor lassan feljohetnek olyan temak, amik nem sulisak. Aztan pl. banketten nagyon adja magat az ilyen helyzet.
2012. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!