Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek évvégén kitűnő...

Mit tegyek évvégén kitűnő akarok lenni és 4-ből is négyesre állok?

Figyelt kérdés
lassan itt az évvége a suliba én töriből nyelvtenból irodalomból és tesiből is 4esre állok de ha csak a tesi kéne megadná a kitűnőt szal elég lenne háromból ötösnek lenni de nem tudom mit csináljak Nyalizzak:?
2009. máj. 24. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nyílván oka van annak, hogy nem leszel kitűnő. azért állsz négyesre, mert négyes a tudásod, nem ötös. nálam pl. mint leendő tanárnál nyalással semmire nem mennél. jövőre bizonyíthatnál, de egy stabil négyes átlagra nem kapnál ötöst.
2009. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

3 négyessel bekersülz a jeles tanulok közé, színötössel a kitűnők közé.

Szal jeles lehetsz még ha tesi megvan.

Az is jó....évkönyvbe azt is beírják

2009. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha töriből nem kell sok vigyél kiselőadást, és nyaggasd a tanárt, hogy felelni szeretnél..Tesiből lehet csak nyalizni tudsz:S Nyelvtanból nem tudom mit vettetek utoljára, de ha olyan abból is felelj, akár most magadtól plusz osztályás előtt az ötösért..ugyanigy irodalom ha megoldható. Nem tudom fogtok-e még írni, ha igen gondolom tudod hogy 5ösnek kell lennie:D

Az meg nem biztos hogy igaz, hogy azért vagy négyes mert annyi a tudásod..lehet véletlenül becsúszott egy rosszabb jegy, de amúgy ötös lennél, lehet a tanár k*csög, vagy történt valami..Mindenesetre sok sikert az ötösökhöz:)

2009. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne nyalizz, az elég gáz.

Ha úgy állsz négyesre, h pl. 4,3-mal, akkor érdeklődj a tanárnál h mit lehetne tenni. Kérd meg h felelhess, írhass dolgozatot, csinálhass kiselőadást, gyűjthess anyagot vagy akármi.

Ha 3,9-el vagy négyes, akkor meg hagyd, abból nem lesz ötös.

2009. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát...kicsit előbb kellett volna, hogy ez eszedbe jusson :)
2009. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát igen nem sok kell töriből:4.5 re

nyelvtanból 4.2 re

irodalomból 4.5 re

tesiből 4.2 re

állok!!!és nagyon köszi a válaszokat voltak akik önbizalmat adtak és voltak akik nem !!!de nagyobb átlagba örülök!!

2009. jún. 3. 19:37
 7/10 A kérdező kommentje:

MAdj azt is kiirom hogy hanyas leszek évvégén!!!:D

szorítsatok!!:D

2009. jún. 3. 19:38
 8/10 A kérdező kommentje:

nah kitűnő lettem:D nem kellett nyaliznom a töri ötös lett:D

nyelvtan ból megmondta a tanár hogy hiába állos 4 esre akkor is én vagyok a legjobb tanuló:D ezért kaptam irodalomból ötöst:D tesiből pedig:Dmegkaptam:D már 8.dikos vagyok eddig csak 5öst szereztem:D remélem négyes nem lesz:D aki amugy az 1 kommentet irta az nagyon egy ****** aki sokat irt azt hiszem aki mondta hogy k*csög a tanár:D neki szeretném megköszönni mert erőt adott:Da tanuláshoz:D

2009. szept. 23. 20:13
 9/10 A kérdező kommentje:
most megint itt az évvége 3.9 állok nyelvtanból kérlek szoritsatok sokat segít:))
2010. jún. 4. 18:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!