Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom megtanulni az...

Nem tudom megtanulni az irodalmat és a történelmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általános iskolában még úgy voltam vele hogy hasznos de most középiskolában számomra már lényegtelen és annyira nem érdekel hogy ha tanulok is akkor is teljesen elfelejtem másnapra azt amit tanultam! (Idegen nyelvekkel is ez a helyzet... pedig ezek még jelen pillanatban is érdekelnek de amit tanulok azt el is felejtem másnapra :/ )

Mivel érettségi tantárgyakról van szó ezért igen nagy hatással lesz a jövőmre.

Van-e valami ami segíthet rajtam? (Gyógyszeres kezelés vagy hipnózis?)

(Matematikából, fizikából, kémiából, informatikából, biológiából tanulás nélkül is könnyedén elérem a 4-es szintet egy 10 perces átolvasással pedig az 5-öst is könnyedén elérem...)


2012. jan. 10. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
na ezért van az hogy 7-8. órában 11.es létemre tanítani fogom a kisebbeket töriből hogy ilyen teljes humán tárgy kiesés megszűnjön de a zoltan.5@windowslive.com ide írhatsz .p azt majd adok tanácsot
2012. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem jól tanít a tanár -
2016. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!