Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet még változtatni az...

Meglehet még változtatni az ötödik érettségi tantárgyat?

Figyelt kérdés
Utolsó évem, 13-os vagyok és kézilabdázom. A magyar, angol, matek, történelem gond nélkül megy, én ötödiknek a testnevelést akartam volna (alva leteszem) de apám nagy biológus és nyomatta hogy tegyem le a biológiát. Hát az a helyzet hogy a többi tantárgy tanulása, edzés, barátnőm és stb. között - szerintem - sőt, teljesen megvagyok róla győződve hogy nem fog menni. Egyszerűen amit bemagolok ma azt elfelejtem holnap. Nem akarnék még egy évet tanulni, főleg azért nem mert esetleg kiszerződnék külföldre. Átlehet még tenni szerintetek "last minute" tesire? A tanárokat kérdeztem de össze-vissza válaszoltak, nem mondtak semmi konkrétat, úgyhogy most a kedves válaszolókra vagyok bízva. :D
2012. jan. 11. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, február 15-ig lehet módosítani.


A módosítás menete:

a tanuló a jegyzőnek jelzi a módosítást

a jegyző rögzíti a számítógépben a módosításokat

kinyomtatja az új jelentkezési lapot

a vizsgázó aláírja, szükség esetén aláíratja a szülővel a módosított jelentkezési lapját

leadja a végleges jelentkezési lapot a jegyzőnek, aki egyidejűleg megsemmisíti az előző jelentkezés dokumentumát


Tessék, ebben találtam, letöltöd a ppt-t, és a 28. oldalon van, igaz, tavalyi, de gondolom most is lehetséges ugyanez.


Amúgy meg abból érettségizz, amiből szeretnél, ne abból, amiből apukád szeretne, na meg az se mindegy, hogy kell-e valamihez. Pl. neked a biosz kell valamihez, valahova? Mert ha nem, akkor felesleges abból érettségizned, attól még nem lesz értékesebb az érettségid vagy ilyesmi.

2012. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi, az "ebben találtam" után ezt akartam:

[link]

2012. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!