Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia érettségire fel...

Biológia érettségire fel lehet készülni csak ismeretterjesztő filmekből?

Figyelt kérdés
Sehogy se tudom magam rávenni a tanulásra, de viszont ha vmi ilyen filmet nézek akk szinte minden megmarad az agyamba. Ja és emelt szint lenne. Ha meg lehet tanulni akk hol találok ilyen filmeket? Köszi a válaszokat előre is! :)
2012. jan. 12. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem az a tanagyag. Azzal csak kiegészítheted a tudásod.
2012. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tuti, h nem. Van amúgy néhány jó oktatófilm, de az nem elég. Tanulás nélkül semmit sem lehet megúszni, főleg nem az emelt szintű bioszt.
2012. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek akarsz emeltezni, ha nem érzel felé affinitást? ( ha lenne, nem lenne szenvedés a tanulása)
2012. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hidd el imádom a bioszt, csak h most nem járok suliba, így nagyon nehéz egyedül készülni! Tavaly már emelteztem de az elég szarul sikerült, így idén javítani szeretnék. Ha jó biosz tanárom lett volna az utolsó két évre simán meg lett volna, de olyan volt a tanár h kb én okosabb vagyok nála! :S

De azért köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 12. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!