Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni? :O

Mit lehet ilyenkor tenni? :O

Figyelt kérdés
Félévkor elképzelhető hogy bukok történelemből..nagyon sok egyesem van amit szégyenlek..annyit tanulok mint az állat és itthon fel is mondom anyának meg minden de töri doga írás közbe mindent elfelejtek..nem akarok bukni mert akkor nagyon leszidnak itthon..szerintetek mit csináljak?
2012. jan. 12. 16:04
 1/6 anonim válasza:
Mond ezt el a tanárnak és kérd meg hogy had írjál egy eszét valamilyen témából a kettesért.
2012. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7.-es vagyok és nemhiszem hogy megengedné:|
2012. jan. 12. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne már! most állsz bukásra? Én általánosban mindig kitűnő voltam.
2012. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tanárok azt is értékelik ha küzdesz azért hogy jobb legyél, szóval feleléskor adj bele mindent, lássa a tanár hogy akarod a kettest és akkor meglesz. amúgy az hogy elfelejted pont a sok tanulás miatt van! Amikor úgy érzed hogy tudod, akkor már csak olvasgasd, ne magold tovább!
2012. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es lettem :D
2012. jan. 16. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2012. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!