Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly kezdtem a jogsit, a...

Tavaly kezdtem a jogsit, a rutin vizsgám már megvan, már a forgalomban vagyok. Az új törvény, miszerint akkor is kell rutinvizsga, amikor forgalomban vizsgázok, rám is érvényes?

Figyelt kérdés
Tehát plusz még egy rutin. Ez nekem így elég furának tűnik. Mivel a jogsit akkor kezdtem, mikor ez még nem volt törvényben, és a vizsgám már rég megvan, nem hiszem, hogy kéne még egy rutint csinálnom.
2012. jan. 14. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok és nekem az oktatóm azt mondta, hogy nekünk is ugyanúgy meg kell majd csinálni, mint akik 2012ben kezdték.. magyarul szpás
2012. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést az OFF-ért, de megkérdezhetem milyen új törvényről van szó? Hallottam ugyan róla, de nem egészen világos mit takar ez.
2012. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link] itt egy link hozzá.


Mostmár nekem is mondta az oktatóm, hogy meg kell csinálni forgalomban is 4 db rutin feladatot. Különösebb bajom nincs ezzel az egésszel, de ha már egyszer megcsináltam a vizsgát, ki is fizettem, akkor minek kell újra?

2012. jan. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!