Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Zsigmond Király Főiskolán...

A Zsigmond Király Főiskolán hányszor lehet felvenni egy tárgyat? Csak 3x van egyéb lehetőség is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ugy tudom mindenhol 3x lehet. ha harmadszorra sem sikerül akkor méltányt kérhetsz, de azért fizetni kell.

meg nálunk van, hogy egy tárgybol 6x mehetsz vizsgázni összesen.

egyébként ha egy tárgy a 3ikra sem sikerül, akkor elgondolkodnék hogy van e helyem egyáltalán ott.

amugy meg sokan ugy csinálják, hogy ujbol bejelentkeznek, ujbol elsős leszel, elfogadtatják a tárgyakat, és ugyan ott tartasz, csak nem 3x-ra veszed fel, hanem elsőre.

2012. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. Csak úgy nehéz megcsinálni egy tárgyat, ha vizsgázni sem mész el.
2012. jan. 16. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen, akkor el kell menni. én sem csináltam meg mindent elsőre, de szerencsére harmadik sem volt még.
2012. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HePe ***** válasza:

Többször igen, de szerintem ha bármi vizsgázási vagy tanulási nehezséged van, inkább kérjél segítséget, mert ezért van a zskf-en mentorprogram és a fogadóórák is!


Segítenek, csak kérj segítséget!

2014. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!