Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy egy...

Mi kell ahhoz, hogy egy konzol szervizben tudjak elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Milyen képzések vannak erre?
2012. jan. 16. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök, mérnökasszisztens, esetleg elektrotechnikai műszerész végzettség illene hozzá. Vagy csak betanított munkás leszel aprópénzért.
2012. jan. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ!
2012. jan. 17. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha van bármilyen műszaki végzettséged akkor össze jöhet ez a dolog. A lényeg hogy boldogulj a forrasztással szakszerűen, meg legyen elektronikai érzéked. Legjobb az elektronikai műszerész. Egyébként én autóelektronikai műszerész szakmával kerültem konzol üzlet műhelyébe igaz protekcióval de 2 évig dolgoztam műhelyben aztán jött egy PC üzlet ahol szintén műhelybe vagyok jobb pénzért, jobb a munkahely jófej főnök, jó társaság.
2012. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stimp válasza:
műszerész végzettség az alapfeltétel ehhez, meg jó pár év tapasztalat,az áramköröket kell ismerni főleg.De ilyen helyekre csakis protekcióval lehet bejutni ebben az országban,azt felejtsd el hogy majd újságban ilyet kifogsz.
2013. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ :) Kár,hogy lassan mindenhez ismeretség szükséges...
2013. júl. 31. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!