Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, ha a...

Mit szóltok ahhoz, ha a tanárotok így viselkedik? (lent)

Figyelt kérdés
Órán rád szól a tanár, mert nem figyelsz, aztán megaláz hogy ilyen hülye vagy meg olyan, és ezután feltesz egy kérdést ami általános műveltségű állítása szerint, és várja a választ, amit ha nem tudsz megint jön hogy milyen hülye vagy. Ez a megalázás szerintem elég undorító. Bőven elég lenne ha rászólna a diákra, és az abbahagyja. Mert ha már tizedjére kell rászólni, akkor megértem... Vagy rosszul gondolom?
2012. jan. 16. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez rendszerességgel előfordul,óra után beszélnék vele.

Megkérdezném,hogy mi a problémája,és hogy úgy veszem észre,kifogott magának.Meg,hogy a jövőben jobb kapcsolatot szeretnék,és ebben ő is legyen partner.

2012. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a megalázás az egyetlen fegyvere a tanárnak a diákokkal szemben. Testi fenyítést nem alkalmazhat, tekintélye nem sok van. Ezekkel a túlkapásokkal akarja kicsit félelemben tartani a diákokat, hogy rendesen viselkedjemnek. Visszataszító viselkedés, de valahol meg lehet érteni. Egyetemen ennél sokkal durvábbak vannak. Vannak tanárok, akik eleve mindenkit hülyeként kezelnek. Ha nagyon pedálozol, esetleg emberszámba vesz. Van aki a táblánál grafikonon szemlélteti, hogy milyen hülyék a hallgatók.
2012. jan. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éppen ma beszéltem egy pedagógussal. Az osztály bement a terembe, egy gyerek - hatodikos - nem volt hajlandó bemenni. A tanár kiküldött egy gyereket, hogy hívja be. A srác azt üzente a tanárnőnek, hogy az "anyja pi.ja" Kérdem én? Mit szóltok, ha egy gyerek így viselkedik? Ja, nem az az egy, hanem naponta sok-sok gyerek és rendszeresen.
2012. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ez megint egy másik dolog, nyilván vannak olyan intézmények ahol ilyen gyerekek tanulnak és mit sem tudnak a viselkedésről. De most nem erről van szó.

A mi sulink egy elég jó hírben álló gimnázium, tele jó tanulókkal.

2.válaszoló!

Igen én is teljes mértékben így gondolom! Csak nagyon sajnálatos dolog, hogy emberséget nem tanítanak... De legalább jó példát mutatnak arra, hogy milyenek NE legyünk.

1.válaszoló!

Az a baj, hogy ez a tanár olyas valaki akivel nem lehet dűlőre jutni. Sőt, ha ellenállsz neki, akkor még jobban megszivat. Nincs mit tenni, csak tűrni...

2012. febr. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!