Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újra érettségizettek segítenének?

Újra érettségizettek segítenének?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly érettségiztem,de sajnos nem volt elegendő a pontszámom azokra a helyekre,amelyekre jelentkeztem.Így idén 2 tantárgyból újra érettségizem,de nem szeretnék a volt sulimban,mert az ottani 1-2 tanár "kedvességének" volt köszönhető a rosszabb eredményem.Ezért most az a nagy dilemmám,h kuncsorogjak oda egy ismeretlen iskolához,h náluk szeretnék érettségizni vagy hagyjam a kormányhivatalnak,h jelölje ki nekem.Csak az utóbbinál félek,h esetleg a régi iskolámat válasszák ki.Aki volt már hasonló estben(újra érettségizett stb.)tudna nekem segíteni?

2012. jan. 17. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érettségizz emelt szinten. akkor valószínűleg tök más iskolában fogod írni, ráadásul ők osztanak be.
2012. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik tantárggyal így is tervezem.Csak a másikkal van a probléma,mert azon középszinten akarok javítani.
2012. jan. 17. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyenek a tanárok, akkor mindenképpen másik iskolában jelentkezz.
2012. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg akkor tényleg ezt fogom csinálni,mert nem akarom megkockáztatni,h a régit jelöljék ki.Remélem a másik suliban meg nem lesznek negatívak velem szemben,mert,h én nem vagyok a saját tanulójuk,hanem mondjuk csak egy fölösleges "kolonc".
2012. jan. 17. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!