Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az a szalagavató? Mit...

Mi az a szalagavató? Mit csinálnak egy szalagavatón és kik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 19:29
 1/4 anonim válasza:
93%
A végzős osztályok összegyűlnek,és az osztályfőnökök feltűznek a diákoknak egy szalagot a ballagó kosztümjükre/öltönyükre,amin rajta van,hogy melyik évfolyamba és iskolába jártak.Ezzel lesz az illető hivatalosan is végzős.Utána az osztályok bemutatnak különböző műsorokat,köztük a végzősök is.Mi például keringőztünk,mások latin táncokat adtak elő.Utána lehet szervezni egy közös bulit,illetve bankettet,mi a szülők nélkül elmentünk egy jó kis helyre ünnepelni.
2012. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%

Amindenit!!!! Hol élsz? Hol tanulsz?

Nekem sok-sok évvel ezelőtt volt ilyenem, azóta is látom környezetemben, hogy mennyire fontos ez a végzős diákok életében! Nekik ez egy korszak lezárása előtti ünnep, amikor feltűzik a szalagot, ez hirdeti, hogy ők utolsó évesek, nemsoká érettségiznek, kezdik a nagybetűs ÉLET-et.

2012. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én el se mentem.
2012. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sem fogok elmenni osztályfőnököm pofázott de nem tud hová igazolatlant beírni mivel nem tanítási időben van így nem fogok elmenni mert nem látom értelmét az osztályban nincs egy barátom sem, és utálom mindet meg ők is engem.
2013. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!