Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » XÁNTUSOSOK! Hány pontot kell...

Hellonewyork. kérdése:

XÁNTUSOSOK! Hány pontot kell elérni a felvételin, hogy behívjanak szóbelire?

Figyelt kérdés
Ma írtam felvételit, ez az iskola minden álmom (Xántus János Szakk./ Gimn.)! a matek elég jól sikerült, 10 pontnál többet nem vesztettem. De a magyar.. ha a fogalmazást nem számolom be, kb. 20 pontot érhettem el.. viszont elkövettem egy szarvashibát, az 'ahhoz' szót egy h-val írtam.. Nem tudom, hogy szúrhattam el. Lehet, hogy túlságosan izgultam. Szerintetek ezek után megadják a fogalmazásra a maximumot? Ott ügyeltem a tagolásra, helyesírásra, vesszőkre, szóismétlések elkerülésére.. Olyan jó lenne, ha behívnának szóbelire, és be tudnám bizonyítani, hogy nem vagyok olyan hülye.. Tudom, hogy nehéz iskola, de én most 6 évf.-ba járok, szóval.. van tapasztalatom már.:)
2012. jan. 21. 18:16
 1/3 anonim válasza:
Bocsi, a kérdésre nemtudok válaszolni, de énis a Xántusba szeretnék menni nagyon-nagyon. Én viszont a matekot szúrtam el és a magyar lett jobb.. ugyhogy engem is érdekelne.
2012. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nyugi, még lehet esélyetek. Én oda járok,tavaly 75 pontos felvételit írtam és behívtak szóbelizni,de voltak olyanok,akik jóval kevesebbet írtak,tehát van esélyetek! :)

2012. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most oda járok, matekból és magyarból egyaránt legalább 25-25 pont kellett, hogy behívjanak.
2012. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!