Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Banki szakmai gyakorlat keresés?

Banki szakmai gyakorlat keresés?

Figyelt kérdés

III. éves vagyok pénzügy és számvitel szakon, banki szakirányon. Lassan le kell adnom, hogy hova megyek szakmai gyakorlatra, ebben szeretnék segítséget kérni. Hova érdemes jelentkezni, melyik Bankba, milyen módon tehetem ezt meg? Hol van az ahol valóban foglalkoznak velem? Szakdolgozati témának a hitelezést, hitelkockázatot szeretném választani, de ezzel a témával hova kell jelentkeznem?

Helyileg Budapestre az V. kerület felé orientálódom.


Kérek mindenkit, aki bármilyen hasznos információval tud ellátni az segítsen. Sajnos semmilyen belsős banki ismerősöm nincs.


2012. jan. 24. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én anno személyesen bementem sok fiókba v banki irodaházba,kezemben önéletrajzzal. Sok helyen készséggel fogadtak és visszahívást is kaptam több helyről. Továbbá érdemes e-mailben is írni a HR osztálynak. Mellékelve küldd el az önéletrajzodat meg a levélben írd meg, hogy mi célból lenne szükséged a helyre.
2012. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is tervezek egy napot, amikor minimum 30 önéletrajzzal a kezembe, beadom az összes helyre, ami el nem ugrik.. :) Most már ott tartok. Eddig regisztráltam honlapokon, de ennek nincs értelme... :S
2012. febr. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!