Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes-e elmennem...

Szerintetek érdemes-e elmennem középiskolában gólyatáborba?

Figyelt kérdés
szeretnék olyanokat hallani akik már voltak középsulis gólyatáborban. oké amúgy tudom hogy még van egy év a gólyatáborig,(jövőre leszek 9.-es)szóval én nagyon nem bírom ha az ilyen "k*rvavicces" nagyon "húdemenő" sötét parasztok szivatnak,meg nem vagyok egy nagyon bulizós,bevállalós típus,szerintetek nagy baj lenne a gimis társasági életemnél, ha nem mennék el? mert hallok ilyeneket hogy ott szívatnak mindenkit az ilyen parasztok,ezekből mi az igaz? és milyen egy gólyatábor? tényleg ilyen? vagy csakkitalálja pár hülye ilyesztgetésből?

2012. jan. 24. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én voltam annak idején.

Nem bántam meg, pedig én se vagyok nagy partyface és semmi ilyesmi.

A szívatások nem úgy mennek hogy minél jobban leszégyenítsenek vagy ilyesmi, minden a poén kedvéért és annak keretében (vagyis nálunk úgy volt)

Ezenkívül megismerheted az új osztálytársakat meg egyéb arcokat, megéri:)

2012. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nyugodtan menj el, hidd el megéri majd.

Én éppen eben az évben végzek a középsuliban, de még mindig szívesen gondolok vissza a mi gólyaavatónkra.


Ne úgy fogd fel a dolgot, hogy sötét parasztok fognak szívatni, hanem úgy, hogy elhülyülsz egyet az új osztálytársaiddal. Ha meg egy olyan feladatot kapnál ami mondjuk ciki, vagy enyhén perverz, akkor se aggódj, mert ezeket egy pár hét, max pár hónap már a kutya sem fogja felhozni.


Nálunk pl pár fiúnak barbizni kellett, vagy nutellás mogyorót enni egy pelenkából. Akkor és ott tényleg egy "kicsit" ciki volt ilyen feladatokat csinálni, de később csak nevet rajta az ember és örül neki, hogy nem hagyta ki.


A következő évben mikor rajtunk volt a sor, hogy felavassuk a gólyákat elmentünk egy isten háta mögötti táborba, ahol voltak különböző programok: foci, twister, közös bográcsozás. A gólyaavatás után meg az avatók és a gólyák közösen buliztak egyet. Mondanom sem kell, hogy másnap, a reggelinél milyen fejek voltak, hát még akkor, mikor kiderült, hogy még hegyet is mászunk aznap. Osztályfőnököm is nagyon örült neki, mivel előző estét az egyik árokban töltötte. xD


Röviden: Szerintem ki ne hagyd, hiszen ekkor rengeteg új barátot tudsz szerezni, jó élményekkel gazdagodsz és ki tudja lehet, hogy a végére még te leszel a legnagyobb partiarc a suliban.:D

2012. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi ment mindegyikőtöknek a zöld :)
2012. jan. 24. 21:48
 4/7 A kérdező kommentje:
nutellaevés pelenkából XD feldobtad a napomat :D
2012. jan. 24. 21:51
 5/7 anonim válasza:
Menj el nyugodtan, mert ha nem mész el, lehet első hónapban az iskolában kissé kirekesztve érezheted magad, mert nekik legalább van egy közös témájuk. Jók az ilyenek, a gimi ezzel jár.
2012. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem igaz hogy nagyon szivatnak, csak abban a pillanatban tűnik annak, így visszagondolva nagyon nagy poén volt éjjel 3kor futkorászni ott átkoztuk az ifiket :DDDDDD nagyon jó poén amúgy :)))))
2012. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik suli
2019. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!