Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végleg elvágtam magam?

Végleg elvágtam magam?

Figyelt kérdés
Végzős szociális munkás vagyok és februártól kezdődik a nagygyakorlat. Én a rendőrségre megyek, és a tanárom teljesen kiakadt rám és azt mondta, hogy innentől számítsak rá, hogy sehova nem vesznek majd fel dolgozni. Szoc.munkások!! Tényleg így van???
2012. jan. 25. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod végig?Szerintem ne hagyd ott,mert tényleg rosszabbul jársz.
2012. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végig csinálom, csak a tanárom azt mondta, hogy mivel a rendőrséget választottam nagygyakorlati helynek, így nem fogok majd főiskola után munkát kapni, mert figyelembe veszik, hogy ki hol volt nagygyakon., és a rendőrség nem tipikus szoc.munkás hely.
2012. jan. 26. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ezt valamilyen szinten hülyeségnek tartom. Nagygyakorlaton egy családsegítőben voltam, diplomát kaptam, nem oklevelet, mégsem tudok elhelyezkedni. A környéken hónapok óta nem hirdetnek állást. És nemcsak én vagyok ilyen helyzetben, hanem még sokan...

Egyébként is nekem úgy rémlik, hogy elvileg szociális munkások is dolgozhatnak a rendőrségen, tehát nyugodtan mehetnél oda gyakornokként. Lazíts!:)

A nagygyakorlat után el lehet helyezkedni könnyedén a terepintézménynél, ez igaz, már sokaknak sikerült. De (!!!) ha nincs meghirdetve állás, lehetsz bármilyen tehetséges, nem tudnak felvenni.

2012. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez olyan nagy hülyeség... már bocsi, de ez melyik iskola?

Miért ne vennének fel ezután sehová dolgozni? Egyáltalán hogy mondhat ilyet egy tanár? Meg, ha nem megfelelő nekik a terephely, akkor szóltak volna időben, amikor még csak keresni kellett a helyeket, hogy ne menj rendőrségre és menjél máshová!


De mivel a terepkordinátor is ez esetben engedélyezte a gyakorlatot, így miért ne mehetnél oda? Ráadásul a rendőrségen is engedték, hogy oda menj gyakornokként, tehát végképp nem értem mi bajuk van...


Tény, hogy ez nem egy családsegítő vagy egyéb tipikus terület...

Viszont, ha téged ez érdekel, akkor csináld! Később szerintem még előnyödre is válhat, mivel egy olyan területen szerzel majd tapasztalatot, ahol más szociális munkás nem feltétlen szerez. Nem beszélve arról, hogyha itt teljesíted a gyakorlatod, akkor gondolom téged ez a terület érdekel, és későb is dolgoznál rendőrségként, vagy pl pártfogó felügyelőknél is szerintem jó lehet ha a rendőrség világába betekintést nyersz...


Nagyon bunkó lehet a gyakorlatkisérő tanárod, ha ilyeneket mond!


egy szociális munkás

2012. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!