Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni tesómat,...

Hogyan tudnám rávenni tesómat, hogy mennyen főiskolára?

Figyelt kérdés
Már 24 éves tanult is van két szakmája, de nagyon okos fizikát nagyon tudja meg mindenhez ért sokra vihetné még de nem akar elmenni. Mivel lehetne rávenni, hogy elmennyen?
2012. jan. 25. 14:23
 1/4 A kérdező kommentje:
elírtam nem tesóm, hanem unokatesóm lényegtelen igaz de akkor is:D
2012. jan. 25. 14:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Megmutatod neki a helyesírásodat! (menjen)
2012. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jogos sose voltam ötös nyelvtanból sokáig vaciláltam, hogy kell írni de akkor rosszul írtam bocsi
2012. jan. 25. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha ő jól érzi magát abban, amit most csinál, akkor nem sok esélyed van arra, hogy rávedd a tanulásra. Esetleg össze kell ismertetni olyan emberekkel, akik tanultak olyasmit, amit az unokatesód is mehetne és ha neki megtetszik, amit ők csinálnak, akkor talán jelentkezik főiskolára. De szerintem nem érdemes vérmes reményeket fűzni hozzá.
2012. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!