Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vagyok még mindig...

Miért vagyok még mindig depressziós a tavalyi sikrtelen felvételim után?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy felvettek másik egyetemre, ugyanarra a szakra, nem érzem jól magam itt.

Nem készültem eleget a felvételire, tudom...inkább az érettségire tanultam, ráadásul az sem lett valami fényes.

Utálom magam mert ez az egyetem volt az egyetlen igazi vágyam. Szégyenlem magam a családom előtt is...:(


2012. jan. 25. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Te még mindig jobb helyzetben vagy mint én! Én két éve biztosra mentem, hogy felvesznek orvosira, ezért a külföldön lévő felvételire nem is tanultam. A felvételit a lustaságomból elbénáztam SZÁNDÉKOSAN, majd rá két hétre megtudtam, hogy mégsem vettek fel a "biztos" orvosira, mert nem ismerték el az érettségim. Ez hatalmas pofon volt, eltartott míg újra talpra álltam. Rá egy évre mentem megint felvételire, de már tanultam rá, igaz anyag híján nem tudtam sok mindent tanulni. Nem vettek fel, megint. Most orvosi előkészítőbe járok, megint megyek felvételire, és remélem már felvesznek, végre! Csak azt nem tudom, hogy orvosi mellett mire adjam még be, mert egy évet tanultam biot, de azt utáltam. Tehát NE szégyelld magad, hisz a választott szakot tanulod! De átjelentkezni nem tudsz?
2012. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hjuj. Hogy van energiád/lelki erőd ennyiszer megpróbálni? Ugyértem, minden elismerésem, de nekem nem lenne.

De át lehet, de megint felvételizni kellene s különbözeti vizsga minden tantárgyból stb stb. Én be is vállalnám, de az azt jelentené, hog megint uj városba kell költözni, és anyagilag többe kerülne. A családnak meg nincs miből fizetni. Azt terveztem, hogy idén egetem mellett dolgozok, pénzt gyűjtök, s igy lenne miből megélnem ott, de nagyon nehéz munkát találni:(

2012. jan. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!