Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt a szöveget leforditaná...

Ezt a szöveget leforditaná nekem valaki? (angol)

Figyelt kérdés

msn-be irta valaki angolul,de azt se tudom ki ez...


-Soo was up there

-hey there, hope u don't mind chatting with a spiteful horny girl, So how r ya??

-yeaa I know it's random, but my dbag ex cheated on ME so I'm on a manhunt lol... I found ur username on a msn male directory, im Gabby, u are?

-i see.. Where do you live? i am bored in my apartment...and this usually gets me in trouble =D esp since im single and sexually deprived

-are ya on any dating sites? You seem cool... I just took some dirty pics and put them on my ComeHookup page.. want to see? hehe

-cc is just to verify age..you'll get in for free through my page!

-ok, here, lmk whatcha think [link] .. u might have to make a profile if you don't have one already. It takes literally 1 minute and it's 100% free..

-give me your username when you join so i can send u a friend invite, if u like my pics mebe we can get to know each other better ... k?

-I'm putting up some more naughty pictures I just took, would like to get your opinion..k?

-did u make ur account??


Köszönöm!


2012. jan. 25. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

szval mizu?

hello remléme nem bánod h csetelek veled rosszindulatú kanos ( asszem a horny azt jelenti :D) lány szóval hogy vagy? a többi az bonyolult(nekem:D) de a lényeg hogy ez vmi perverz lehet :D... szval hogyha nem tudod hogy ki ő akkor töröld :D

2012. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hagyd a p*csába, ez is csak f*szságokat írkál... vannak külföldiek akik így trollkodnak msn-en (mocskos dolgokat irkálnak az embereknek meg ilyenek)... rá se ránts
2012. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi,de hogy került az ismerőseim közé?Mert nekem ilyen nincs az tuti...
2012. jan. 26. 12:13
 4/7 Pythonissa válasza:
Mindenkinek ugyanazt nyomatja. Véletlenül én is fölvettem ma. Hogy tudom magam törölni az msn male directory-ból? Már egy csomó ilyen megtalált engem. Én meg visszaigazolom, mert nem tudom ki vett fel.
2012. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pythonissa válasza:
Ja, és azt írta, hogy ebből az msn male directory-ról (egy oldal) vett fel. A többi ocsmányságot inkább nem fordítanám. Nagyon fantáziadús mondhatom...
2012. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi..hát fogalmam nincs milyen az az oldal ahonnan felvett,mert én tuti nem vettem fel,és nem jelöltem vissza,vagy hogy is irjam...na mindegy.Miután kimásoltam ide a szöveget,töröltem is az msnből...remélem nem lesz több ilyen idióta... :)
2012. jan. 27. 11:12
 7/7 Pythonissa válasza:
sajnos elég valószínű, hogy lesz :( tapasztalat...
2012. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!