Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hová tegyem a hajamat cukrásza...

Hová tegyem a hajamat cukrászati szakmai gyakorlaton?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő, nagyon dús, vastag hajam van, amit gyakorlaton el kéne dugnom, mert a cukrászdában, ahová járok, nem tűri a főnök - de sapkát, vagy ilyesmit, azt nem ad, holott neki kéne biztosítania...

A sima baseball-sapka alá nem fér be, az meg nem elég, ha csak copfba fogom, és kilógatom hátul.

Feltűzni megintcsak nem tudom, mert maga a hajam sem fér el semmi alatt, nem hogy még ha csat is van benne (mellesleg nincs is olyan csatom, ami normálisan átéri a copfomat).

Gondoltam fejkendőre, de az is kicsi, simán "kibuggyan" alóla.

Egyedül a most divatos nagy, bő sapkákba tudnám eldugni, de azok vastagok, és hőgutát kapnék a kemence mellett - mindemellett nincs rá pénzem, hogy vegyek.

Hajhálót, vagy ilyen "szülésznő-sapkát" is próbáltam már még régen, másik helyen (az azóta megszűnt, azért vagyok a jelenleginél), de az alól is kicsúszott, mert nem volt elég szoros.

A főnöknek nagyon pattogni nem is igazán merek, mert örülök, hogy gyakorlati helyem van...

Hogy oldjam meg?


2012. jan. 26. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a szakácsvizsgámon kellett kontyba kötnöm és hajhálót húzni rá. Gondolom cukrászoknál sincs ez másképp.

Fodrászkellékesnél keress jó minőségű hajhálót, aminek szoros a gumija.

2012. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fogd be jó erősen kontyba, és tegyél rá zuhanysapkát, vagy ahogy te mondtad, szülésznő sapkát :)
2012. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szólj a górénak, hogy amikor árút rendel akkor írjon már oda egy csomag hajhálót. Békásnál vagy ahonnan rendel csak be tudják szerezni.
2012. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!