Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha május 5-én megyek Dexam-os...

Ha május 5-én megyek Dexam-os írásbelire, akkor az még elfogadható lesz a felvételinél? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A 2012. május 15. után befejezett nyelvvizsga-eljárások (ahol valamely részvizsga május 15. utánra esik) – miután a nyelvvizsga-bizonyítványok kiadása 60 nap – már nem fogadhatóak el a 2012. évi általános felsőoktatási felvételi eljárásban.


Tehát ha 5-én megyek és még egy hónap míg kiadják a bizonyítványt,akkor az nem számítana bele?


2012. jan. 28. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
De igen, elvileg beleszámít. Viszont azt is kalkuláld bele, hogy nem ritka eset, hogy elkeverik a bizonyítványod, meg az a 60 nap is csak egy átlag (eleve nekem pl több mint egy hónap volt mire kiderült, azóta megint eltelt egy hónap és még mindig nem kaptam meg). Tehát, ha csak pár napot is késik, akkor az elég gázos :S
2012. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) igen,sajnos az is lehet,amit említettél :( még majd utána nézek,hogy lehet e kérelmezni,hogy hamarabb kiadják...Dexam-oson voltál?
2012. jan. 28. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, ECL-en. Mondjuk persze nekem nem sürgős, mert júniusig csak megérkezik, csak én is nyugodtabb lennék, ha már a kezemben foghatnám a bizonyítványt :)
2012. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen,addigra biztos meg fog érkezni :D

és milyen az ECL?középfokún vagy felsőfokún voltál?

2012. jan. 28. 17:22
 5/5 anonim válasza:

Átrakták új időpontra


Tavaszi vizsgaidőszak *


2012. április 20 -

május 19.

Középfok (B2):

2012. április 21.*


Alapfok (B1):

2012. május 12.


Felsőfok (C1):

2012. május 12.


jel. hat. :2012. március 27.

2012. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!