Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Költségtérítéses hallgatóként...

Költségtérítéses hallgatóként 22 évesen milyen támogatásokat, segélyeket tudok igénybe venni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 12:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok élősködni és a munka sem derogál... Csak ha a kisebbség igénybe vehet mindenféle támogatástm akkor én miért nem? Azt hiszem ők az élősködők...
2012. jan. 29. 13:10
 12/17 A kérdező kommentje:
És mondjuk ha kb fél éve nem találok munkát a képzettségemnek megfelelően ,akkor elég nehéz fizetni az iskolát.És azért járok költségesre, mert alig lehet bejutni államira...
2012. jan. 29. 13:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Te csak ne kisebbségezz addig, amíg nem dolgozol, mert addig te sem vagy jobb náluk. Ha meg nem találsz a képzettségednek megfelelőt, akkor menj el a mekibe vagy gyárba. (És mielőtt felháborodsz, több diplomás emberek dolgoznak sorokon, mert nincs más. Erőfeszítéssel fogsz előbbre jutni, nem segéllyel meg rinyálással.)
2012. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jó.Én normálisan kérdeztem, akkor normális választ is szeretnék kapni.Nem lehurrogást.Köszönöm.
2012. jan. 29. 13:19
 15/17 anonim ***** válasza:
Normálisan válaszoltunk. A válaszod az volt, hogy "eszem ágába sincs".
2012. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megmondtuk, hogy van a munka vagy van a semmi. Az nem a mi bajunk, hogy vécépapír erősségű a lelked és mindent csak krtikának fogsz fel. EZ van. Ilyen a való világ, lehet sírni...
2012. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ja, sajnos ilyen g*ci egy kormányunk van, hogy már segélyt se ad. 4 évet húztam le különböző gyakorlaton (bolt, aztán gyár), ahol kaptam is ösztöndíjat vagy már nem tudom minek nevezték, mert mindenki kapott, vonták a TB-t meg a magánnyugdíjpénztárba a pénzt, de most még a 3 hónapos 28000 ftra se vagyok jogosult. Köszönöm a "drága" politikusoknak. Azok is bekaphatják, akik azt írták a kérdezőnek, hogy mennyen dolgozni, különben olyan lesz mint a cigányok. Hát kíváncsi lennék azoknak meg mernék e mondani..
2012. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!