Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Okj-s képzés 22 éves korig...

Okj-s képzés 22 éves korig ingyenes. De hogyan?

Figyelt kérdés
Igaz hogy az okj képzés csak akkor ingyenes ha 22 éves korom előtt befejezem? értem én ezalatt hogy novemberben leszek 20 éves, érettségi előtt állok.. ha most szeptemberben kezdek el egy 2 éves képzést akkor még 22 éves korom előtt befejezem .. de mi van akkor ha érettségi után inkább dolgozok egy évet és csak jövő szeptemberben kezdek hozzá a képzéshez.. akkor már elmúlok 22 mire befejezem.. igaz h ekkor fizetőssé válik?
2012. jan. 29. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy csoporttársam, aki most lett 22, de 21 volt szeptemberben mikor elkezdtük és neki végig ingyenes. Az a lényeg, hogy 22 alatt legyél, mikor elkezded.
2012. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy 23 éves korig, de lehet én tudom rosszul.
2012. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. 23 éves korig, ha év vesztes vagy. Egyébként 22.
2012. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!