Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha fősulin az óraadó tanár...

Ha fősulin az óraadó tanár nem válaszol az e-mailemre akkor gond lenne ha felhívnám a munkahelyén vagy keressem fel személyessen?

Figyelt kérdés
A mostani vizsgaidőszakban nem voltam az adott tárgyból vizsgázni, és így az UV időpontot sem tudtam felvenni (nem teljesültek ehhez a követelmények = rossz jegy), és most CV-s tárgyként sem tudom ezt a tárgyat felvenni mert mint elmondták a tanulmányi osztályon ahhoz aláírás kellene. A mostani félév során ebből a tárgyból írtam egy zh-t ami jól sikerült, de ebből a tanár csak azt akarta kiszűrni hogy kire kell a vizsgákon odafigyelnie. Akik voltak vizsgázni azok a vizsga után a jeggyel egybekötve kapták meg az aláírást. Így egy kicsit úgy érzem hogy ez az egész padhelyzet: aláírás kellene ahhoz hogy tudjak menni CV-re. De most akkor mit tegyek hívjam fel a tanárt vagy keressem fel személyesen ugyancsak a munkahelyén?
2012. jan. 31. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, menj be és keresd meg személyesen. Ha nincs benn, menj be a tanulmányi osztályra és mondd el panaszod ott!
2012. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg a tanszéken, hogy milyen elérhetőséget hagyott meg, hol szabad keresni. (Találkoztam már olyannal, aki nem hagyott meg SEMMIT az egyetemen, majd felháborodott, amikor megkerestük ahol volt... pedig muszáj volt... vannak hülyék...)
2012. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a munkahelyén én így direktbe nem keresném, szerintem elég otromba dolog. Viszont az jó ötlet, hogy a tanszéken kérdezd meg, hogy a e-mail-es elérhetőségén tudnak -e valamit adni (esetleg másik mail cím, amit használ is).

Ha ott sem tudnak mondani, akkor keresném a munkahelyén, de semmiképpen sem személyesen, inkább telefonon.

Ja, és nem padhelyzet, hanem patthelyzet, tudod, mint a sakkban: nem dől el a küzdelem egyik fél javára sem; nincs továbblépési lehetőség.

2012. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!